Tervise edendamine / Tervishoiuasutuses

Kontaktid

  • 14. August 2017

Eesti tervist edendavate haiglate ja terviseteenuste (TEH) võrgustik:

Koordnaator: Tartu Ülikooli Kliinilise Meditsiini Instituut (TÜKMI)

dr Kaja Põlluste
TÜKMI vanemteadur
tel 7318 616, 5512 845
kaja.polluste@ut.ee

Kontaktisikud võrgustikuga liitunud asutustes:

AS Ida-Tallinna Keskhaigla

Ulle Rohi
ulle.rohi@itk.ee

AS Järvamaa Haigla

Maire Raidvere
maire.raidvere@jmh.ee 

AS Lõuna-Eesti Haigla

Jana Trolla
jana.trolla@leh.ee

AS Lääne-Tallinna Keskhaigla

Aivi Kabur
tel 651 1445
aivi.kabur@keskhaigla.ee 

AS Põlva Haigla

Aili Tilgre
aili.tilgre@polvahgl.ee

AS Rakvere Haigla

Sirje Kiisküla
sirje@rh.ee

AS Räpina Haigla

Miia Sultsmann
miia@rapinahaigla.ee

AS Valga Haigla

Anastassia Org
anastassia.org@valgahaigla.ee

Erahaigla Fertilitas

Mare Allak
M.Allak@fertilitas.ee

SA Elva Haigla

Katrin Rebane
katrin.rebane@ehaigla.ee

SA Hiiumaa Haigla

Riina Tamm
haigla@hiiumaa.ee

SA Ida-Viru Keskhaigla

Alevtina Uustalu
alevtina.uustalu@ivkh.ee

SA Jõgeva Haigla

Laine Ottenson
laine.ottenson@jogevahaigla.ee

SA Kuressaare Haigla 

Annely Õun 
annely.oun@saarehaigla.ee

SA Läänemaa Haigla

Kai Tennisberg
kai.tennisberg@salmh.ee

SA Narva Haigla

Jelena Zelenjuk
jelena.zelenjuk@narvahaigla.ee

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Aleksei Gaidajenko
aleksei.gaidajenko@regionaalhaigla.ee

SA Pärnu Haigla

Ilmi Leesman
ilmi.leesman@ph.ee

SA Tallinna Lastehaigla

Lagle Suurorg
lagle.suurorg@lastehaigla.ee

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Tiina Freimann
tiina.freiamann@kliinikum.ee

SA Viljandi Haigla

Triinu Rõigas
triinuro@vmh.ee 

Maailma Terviseorganisatsiooni tervist edendavate haiglate rahvusvaheline võrgustik:

International Network of Health Promoting Hospitals and Health Services (International HPH Network)

International HPH Secretariat , WHO-CC

WHO Collaborating Centre for Evidence Based Health Promotion in Hospitals and Health Services,
Clinical Unit of Health Promotion, Bispebjerg University Hospital, DK-2400, Copenhagen NV, Denmark
ph +45 353 12434
clinhp@whocc.dk
Prof. Hanne Tonnesen, Director of WHO-CC

International HPH Conference Secretariat, WHO-CC
WHO Collaborating Centre for Health Promotion in Hospitals & Healthcare

Ludwig Boltzmann Institute
Health Promotion Research
Untere Donaustraße 47/3
1020 Vienna, Austria
ph + 43 1 2121 493 23
fax + 43 1 2121 493 50
vienna.who-cc@hphconferences.org
Prof. Jürgen M. Pelikan, CEO 

Global Network for Tobacco Free Health Care Services (Global ENSH)

ENSH Coordinating Centre in Barcelona, Spain
ensh@iconcologia.net
Prof. Esteve Frenandez, CEO
www.ensh.org