Tervise edendamine / Paikkonnas

Kontaktid

  • 20. September 2019

Paikkondlikku tervisedendust koordineerib Eestis Tervise Arengu Instituut (TAI).

Paikkonna tervisedenduse kontaktisikud:

Mari Raudsepp 
TAI paikkonna ja töökohtade valdkonna projektijuht
tel 659 3838
mari.raudsepp@tai.ee

Epp Kerge
TAI paikkonna ja töökohtade vadkonna vanemspetsialist
epp.kerge@tai.ee

Kaidy Aljama
TAI paikkonna ja töökohtade valdkonna vanemspetsialist
tel 659 3809
kaidy.aljama@tai.ee

Maakondlikud ja suuremate linnade tervisedenduse koordinaatorid:

Harjumaa, sh Tallinn Läänemaa Saaremaa
Hiiumaa Lääne-Virumaa Tartumaa, sh Tartu
Ida-Virumaa, sh Narva Põlvamaa Valgamaa
Jõgevamaa Pärnumaa Viljandimaa
Järvamaa Raplamaa Võrumaa


Harjumaa 

Kerli Vilk, Harjumaa Omavalitsuste Liit
kerli.vilk@hol.ee

Gertrud Kaljuvee, Kiili Vallavalitsus
gertrud.kaljuvee@kiilivald.ee

Anne Vainu, Saue vald
anne.vainu@sauevald.ee 

Tallinn

Kadri Hunt, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet
kadri.hunt@tallinnlv.ee

Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet

Age Tamm, Tallinna Haridusamet
age.tamm@tallinnlv.ee

Liina Kaev, Haabersti Linnaosavalitsus
liina.kaev@tallinnlv.ee

Hela Kauber, Kristiine Linnaosa Valitsus
Hela.Kauber@tallinnlv.ee

Kristi Maanas-Trjuh, Lasnamäe Linnaosa Valitsus

Inna Fjodorova, Mustamäe Linnaosa Valitsus
Inna.fjodorova@tallinnlv.ee

Essi Vahtras, Nõmme Linnaosa Valitsus (lapsehoolduspuhkusel)
essi.vahtras@tallinnlv.ee

Janika Kleemann, Nõmme Linnaosa Valitsus
janika.kleemann@tallinnlv.ee

Liina Mõttus, Pirita Linnaosa Valitsus
liina.mottus@tallinnlv.ee

Valentina Moskaljova, Tallinna Kesklinna Valitsus
valentina.moskaljova@tallinnlv.ee

Triin Lindau, Põhja Tallinna Linnaosa Valitsus
triin.lindau@tallinnlv.ee

Hiiumaa

Martina Martinson, Hiiumaa Vald
martina.martinson@hiiumaa.ee

Ida-Virumaa

Eha Samra, Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit
eha@ivol.ee

Narva

Andrei Antonov
andrei.antonov@narva.ee

Jõgevamaa

Maiu Veltbach, Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus
maiu@jaek.ee

Kaido Alev, Jõgeva Vallavalitsus
kaido.alev@jogeva.ee

Põltsamaa vallavalitsus

Mustvee Vallavalitsus

Järvamaa

Helje Mets, Järvamaa Omavalitsuste Liit
jol@jarva.ee

Sasil Rammo, Türi Vallavalitsus
sasil.rammo@tyri.ee

Jaak Tammik, Järva Vallavalitsus
jaak.tammik@jarva.ee

Getter Nurk, Paide Linnavalitsus (lapsehoolduspuhkusel)
getter.nurk@paide.ee

Marge Merisalu, Paidesport
info@paidesport.ee

Läänemaa

Anu Kikas, Lääne-Eesti Arenduskeskus
anu.kikas@gmail.com

Hele Leek-Ambur, Lääne-Eesti Arenduskeskus
hele.leek@gmail.com

Lääne-Virumaa

Sirli Kapper, Lääne-Viru Omavalitsuste Liit
sirli.kapper@virol.ee

Rakvere Vallavalitsus

Põlvamaa

Irena Viitamees, Põlvamaa Omavalitsuste Liit
irena.viitamees@polvamaa.ee

Kaire Zopp, Põlva vald (lapsehoolduspuhkusel)
kaire.zopp@polva.ee

Kadri Green, Põlva Vallavalitsus
kadri.green@polva.ee

Pärnumaa

Merle Einola, Pärnumaa Arenduskeskus
merle@parnumaa.ee

Kärolin Nirk, Pärnu Linnavalitus
karolin.nirk@parnu.ee

Raplamaa

Ülle Laasner, Raplamaa Omavalitsuste Liit
laasner@gmail.com

Anabell Kinkar, Rapla Vallavalitsus
anabell.kinkar@rapla.ee

Artur Ojasalu, Kehtna Vallavalitsus
artur.ojasalu@kehtna.ee

Heli Lints, Märjamaa Vallavalitsus
heli.lints@marjamaa.ee

Väino Maasalu, Kohila Vallavalitsus
vaino.maasalu@kohila.ee

Saaremaa

Riina Allik, Saaremaa Vald
riina.allik@saaremaavald.ee

Annika Auväärt, Muhu vallavalitsus
annika@muhu.ee

Tartumaa

Lea Saul, Tartumaa Omavalitsuste Liit
lea.saul@tartumaa.ee

Tartu

Ülle Prommik, Tartu Linnavalitsus, Tervishoiuteenustus
ulle.prommik@raad.tartu.ee

Valgamaa

Aet Arula-Piir, Valgamaa Omavalitsuste Liit
aet.arula@valgamaa.ee

Tiina Neumann, Tõrva Vallavalitsus
tiina.neumann@torva.ee

Viljandimaa

Katrin Reimo, Viljandimaa Omavalitsuste Liit
katrin.reimo@viljandimaa.ee

Viljandi Vallavalitsus

Evelin Lagle, Viljandi Linnavalitsus
evelin.lagle@viljandi.ee

Võrumaa

Kadri Kangro, Võrumaa Arenduskeskus
kadri.kangro@vorumaa.ee

Merlyn Viin, Võrumaa Arenduskeskus
Merilyn.viin@vorumaa.ee

Riina Savisaar, Võrumaa Arenduskeskus (lapsehoolduspuhkusel)
riina.savisaar@vorumaa.ee

Tiina Jaanimägi, Võrumaa Arenduskeskus (lapsehoolduspuhkusel)
tiina.jaanimagi@vorumaa.ee