Valdkonnad / Vanemlus

„Imeliste aastate“ grupijuhtide kontaktid, kontaktide järel jaotus piirkonniti, koos taustainfoga (grupijuhi väljaõppe aasta, koolitamise keel jne).

Aime Peets, 5138280, aimepeets@gmail.com
Aivi Reiman, 53326287, aivireiman@gmail.com
Anastasia Arju, 55902980, anastasia.arju@gmail.com
Anneli Varjun, 5545809, anneli.varjun@gmail.com
Anti Einpaul, 5106176, perekool@anti.ee
Aleksei Norden, 5241459, aleksei.norden77@gmail.com
Anastassia Tarassova, 53542123, perenoustaja@gmail.com
Anna Konovalova, 56688999, konovalova_anna@hotmail.com
Anna-Liisa Delgado, 53080435, anna-liisa.delgado@ph.ee
Annika Steinberg, 56915891, steinberg.annika@gmail.com
Ave Orgulas, 56645641, orgulasave@gmail.com
Diana Männamaa, 5531511, diana111@hot.ee
Eha Berezjuk, 5224762, ehaberezjuk@hot.ee
Elena Maletina, 5211842, maletina.e4@gmail.com
Elmet Puhm, 55690239, elmetp@gmail.com
Ene Pill, 53300019, ene.pill@pk.ee
Eneken Savi, 53292756, Eneken.Savi@jarva.ee
Ere Arbeiter, 5148049, arbeiter.ere@gmail.com
Evi Štukert, 51973026, stukertevi@gmail.com
Gerti Karilaid-Vidder, 5526827, gertikv@gmail.com
Heidi Antons, 55670722, heidi.antons@gmail.com
Heidy Õunapuu, 53477697, heidy.ounapuu@kliinikum.ee
Helar Peterson, 56689227, helar.peterson@gmail.com
Helen Luigla, 56837945, helen.luigla@nvv.ee
Helen Metsma, 56561655, helenmetsma@gmail.com
Heli Viira, 56154175, heli.viira@mppk.ee
Hälis Värimäe, 5296027, halis.varimae@gmail.com
Iiris Tagen, 5291085, iiris.irs@gmail.com
Imbi Suurpere, 5181854, imbi.suurpere@paalalinna.ee
Inge Pruks, 56239566, ingepruks@gmail.com
Irina Piksar, 56239573, irina.piksar@gmail.com
Jaana Unt, 5236368, jaanaunt@gmail.com
Jana Naudi, 56500847, jana.naudi@mail.ee
Jelena Plakk, 58500862, jelenaplakk@gmail.com
Jelena Pribylski, 58848469, jelena.gku@gmail.com
Julia Kovalenko, 5281066, julia.kovalenko.d@gmail.com
Julia Laanemets, 55544717, jlerapraksis@gmail.com
Kadi Maasik, 53565546, maasikkadi@gmail.com
Kadri Kõiv, 5203235, kadri@developdesign.eu
Kaire Jakobson, 56917412, kaire.jakobson@hot.ee
Kairi Mander, 5277867, kairimander@gmail.com
Kairit Kivimäe, 5283223, kivimae.kairit@gmail.com
Kaisa Kungus, 53489416, kaisakungus@gmail.com
Kaisa Vetemaa, 53763424, kaisavetemaa@gmail.com
Karmen Maikalu, 53331912, maikalu@gmail.com
Karmen Kaldma, 55563899, Karmen.Kaldma@kliinikum.ee
Kati Adul, 5049552, kati.adul@tyri.ee
Katreen Kasela, 56230351, katreen.kasela@gmail.com
Katri Bergmann, 56982177, katri.bergmann@politsei.ee
Katrin Kadastik, 53339414, katrin.kadastik@mail.ee
Kerda Eiert, 5236850, kerda.eiert@gmail.com
Kersti Treial, 53544118, kersti.treial@kliinikum.ee
Kristel-Liis Kaunismaa, 56619333, Kristel-Liis.Kaunismaa@politsei.ee
Kristin Pent, 55623699, Kristin.Pent@lasteturva.ee
Kärt Kase, 53830017, arengutreener@gmail.com
Kätlin Valge, 5036315, katlin.valge@gmail.com
Külle Kadarik, 5108941, kylle@rohelen.ee
Lemme Haldre, 53412719, lemme.haldre@gmail.com
Liina Kohu, 5206846, kohuliina@gmail.com
Liina Sukk, 5163451, liina.sukk@gmail.com
Loona Jakan, 58225590, loona.jakan@gmail.com
Ly Kasvandik, 5020893, lykasvandik@gmail.com
Maarja Neivelt, 5166767, maarjaon@gmail.com
Maarjo Rego, 56873635, maarjo90@hot.ee
Maia Kärdla, 58127881, maia.kardla@mail.ee
Maire Püss, 5228025, mairepuss@gmail.com
Mairi Laane, 5043403, mairi.laane@gmail.com
Mare Vogt, 5257272, mare.poopuu@gmail.com
Maret Bergström, 5128662, maret.bergstrom@gmail.com
Marge Filipenko, 53489786, margefilipenko@gmail.com
Marge Green, 55541145, marge.green@hotmail.com
Marge Sägi, 55903750, marge.sagi@kliinikum.ee
Marilyn Koor, 56484281, koormarilyn@gmail.com
Margit Jullinen, 53735557, margitjullinen@gmail.com
Margit Miller, 5655653, margitmiller27@gmail.com
Mari Tamberg, 5168940, maritamberg@gmail.com
Maria Žuravljova, 5585533, zuravljovamaria@gmail.com
Marika Käggo, 5296266, mkaggo@gmail.com
Mari-Liis Veski, 56657325, mariliis@ph.ee
Maris Annus, 53499851, maris.annus@gmail.com
Maris Uusmaa, 56985572, marisuusmaa93@gmail.com
Marju Karavin, 53989514, marjukaravin@gmail.com
Marta Arge, 56992439, arge.marta@gmail.com
Meigrit Matsiselts, 56623325, meigrit.matsiselts@gmail.com
Merike Adele Mee, 5149772, adelemee5@gmail.com
Merike Angerjärv, 56656684, merikeang@gmail.com
Merit Lilleleht, 5222807, merit.lilleleht@gmail.com
Monika Koppel, 55599225, monika.koppel@gmail.com
Nadežda Raku, 5123969, 58861296 rnadezda70@gmail.com
Olesja Tandorf, 53071872, kivimurru@kivimurru.edu.ee
Olga Šunjajeva, 56482076, olgas@hot.ee
Oljona Damaskina, 5534321, oljona.damaskina@gmail.com
Pille Murrik, 56566895, pillemurrik@gmail.com
Raine Schvarts, 56644777, laineharjal@gmail.com
Reet Saareväli, 5109299, reet.saarevali@mail.ee
Rena Pent, 5056889, renapent13@gmail.com
Tatiana Mikhitaryan (end. Romanova), 56219580, tatjana.psychologist@gmail.com
Tea Ausin, 56836377, tea.ausin@gmail.com
Tiia Tarm, 5094219, Tarm.Tiia@gmail.com
Tiina Tõemets, 53309105, tiina.toemets@gmail.com
Triin Lehe, 56870650, triin.lehe@ph.ee
Triinu Oraste, 53851035, triinu.oraste@gmail.com
Triinu Tints, 57800000, triinu.tints@gmail.com
Tuuli Vikat, 5055827, tuuli.vikat@gmail.com
Umberto Dorus Geerts, 58373456, udgeerts@gmail.com
Urve Raudsepp Alt, 56979433, urve.ralt@gmail.com
Viktoria Šumarova, 56565479, kviktoria@mail.ru
Ülla Kimmel, 53417306, ylla.kimmel@gmail.com

Grupijuhtide piirkonnad

Grupijuhi nime järel on ära toodud järgmine info:

  • Sert – saanud programmi arendajalt heakskiidu oma koolitaja oskustele ning omandanud grupijuhi sertifikaadi
  • Väljaõppe aasta
  • Pc – Peer coach – lisaks gruppide elluviimisele omab oskusi teiste grupijuhtide superviseerimiseks
  • E – viib koolitusi ellu eesti keeles
  • V – viib koolitusi ellu vene keeles

Grupijuhid on reastatud, alustades programmi arendaja sertifitseeritud grupijuhtidest, seejärel väljaõppeaasta (alustades varasemast) alusel ning seejärel tähestiku järgi (eesnime alusel). Esimesena on nimetatud grupijuhid, kelle elukoht on selles maakonnas, seejärel grupijuhid, kes on sobivatel tingimustel valmis piirkonda sõitma. 

PÕHJA PIIRKOND
Tallinn
Elab Tallinnas: Oljona Damaskina (2014, sert, Pc, E+V), Tatiana Mikhitaryan (end.Romanova) (2014, sert, Pc, E+V), Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Ene Pill (2014, E+V), Aleksei Norden (2014, E+V), Jelena Pribylski (2014, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Viktoria Šumarova (2014, V), Ave Orgulas (2015, E), Inge Pruks (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Kadi Maasik (2017, E), Meigrit Matsiselts (2017, E), Tiina Tõemets (2017, E), Kristel-Liis Kaunismaa (2018, E), Katri Bergmann (2018, E), Heli Viira (2019, E), Jana Naudi (2019, E), Kairi Mander (2019, E), Kaisa Kungus (2019, E), Kätlin Valge (2019, E), Mairi Laane (2019, E), Olesja Tandorf (2019, V), Tiia Tarm (2019, E), Urve Raudsepp Alt (2019, E), Anastasia Kozitsyna (2021, E+V), Kaisa Vetemaa (2021, E), Loona Jakan (2021, E), Marge Green (2021, E), Marilyn Koor (2021, E).
Valmis sõitma: Merit Lilleleht (2015, sert, E), Maret Bergström (2014, E+V), Viktoria Šumarova (2014, V), Aime Peets (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Mari Tamberg (2017, E), Monika Koppel (2017, E), Kristel-Liis Kaunismaa (2018, E), Aivi Reiman (2019, E).

Harjumaa, v.a Tallinn
Elab maakonnas: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E+V), Tatiana Mikhitaryan (end.Romanova) (2014, sert, Pc, E+V), Merit Lilleleht (2015, sert, E), Julia Kovalenko (2014, E+V), Külle Kadarik (2015, E), Ly Kasvandik (2015, E), Maret Bergström (2014, E+V), Katri Bergmann (2018, E), Kristel-Liis Kaunismaa (2018, E), Maarja Neivelt (E, 2018), Aivi Reiman (2019, E), Kristin Pent (2019, E), Liina Sukk (2021, E).
Valmis sõitma: Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Tatiana Mikhitaryan (end.Romanova) (2014, sert, Pc, E+V), Aleksei Norden (2014, E+V), Ene Pill (2014, E+V), Maret Bergström (2014, E+V), Viktoria Šumarova (2014, V), Aime Peets (2015 E), Inge Pruks (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Mari Tamberg (2017 E), Monika Koppel (2017, E), Tiina Tõemets (2017, E), Aivi Reiman (2019, E), Anastasia Kozitsyna (2021, E+V).

Raplamaa
Elab maakonnas: Aime Peets (2015, E), Mari Tamberg (2017, E).
Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E+V), Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Merit Lilleleht (2015, sert, E), Aleksei Norden (2014, E+V), Ene Pill (2014, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Maret Bergström (2014, E+V), Inge Pruks (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Eneken Savi (2018, E), Jelena Plakk (2018, E+V), Margit Miller (2018, E), Merike Angerjärv (2019, E), Merike Adele Mee (2019, E).

Järvamaa
Elab maakonnas: Annika Steinberg (2017, E), Heidi Antons (2017, E), Eneken Savi (2018, E), Jelena Plakk (2018, E+V), Margit Jullinen (2018, E), Margit Miller (2018, E), Triinu Oraste (2018, E), Kati Adul (2021, E), Maris Uusmaa (2021, E).
Valmis sõitma: Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Julia Kovalenko (2014, E+V), Karmen Maikalu (2017, E), Maire Püss (2017, E), Maret Bergström (2014, E+V), Aime Peets (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Maia Kärdla (2017, E), Mari Tamberg (2017, E), Tiina Tõemets (2017, E), Kristel-Liis Kaunismaa (2018, E), Anti Einpaul (2019, E), Merike Angerjärv (2019, E), Merike Adele Mee (2019, E).

Lääne-Virumaa
Elab maakonnas: Irina Piksar (2014, V), Pille Murrik (2015, E), Heidy Õunapuu (2017, E), Maia Kärdla (2017, E).
Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E+V), Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Aleksei Norden (2014, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Viktoria Šumarova (2014, V), Aime Peets (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Mari Tamberg (2017, E), Meigrit Matsiselts (2017, E).

LÄÄNE PIIRKOND
Saaremaa
Elab maakonnas: Aime Peets (2015, E), Anneli Varjun (2015, E), Liina Kohu (2018, E), Mare Vogt (2018, E), Tuuli Vikat (2018, E).
Valmis sõitma: Külle Kadarik (2015, E), Mari Tamberg (2017, E).

Hiiumaa
Elab maakonnas: Marge Filipenko (2018, E), Diana Männamaa (2018, E).
Valmis sõitma: Ene Pill (2014, sert, E+V), Tiina Tõemets (2017, E).

Läänemaa
Elab maakonnas: Kairit Kivimäe (2017, E), Reet Saareväli (2017, E).
Valmis sõitma:Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E+V), Kärt Kase (2015, sert, sert Pc, E), Aleksei Norden (2014, E+V), Ene Pill (2014, E+V), Julia Kovalenko (2014, E+V), Aime Peets (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Mari Tamberg (2017, E), Liina Kohu (2018, E), Mare Vogt (2018, E), Merike Adele Mee (2019, E), Merike Angerjärv (2019, E).

Pärnumaa
Elab maakonnas: Anna-Liisa Delgado (2017, E), Helar Peterson (2017, E), Mari-Liis Veski (2017, E), Monika Koppel (2017, E), Olga Šunjajeva (2017, E+V), Kaire Jakobson (2018, E), Merike Adele Mee (2019, E), Merike Angerjärv (2019, E), Triin Lehe (2019, E).
Valmis sõitma: Ene Pill (2014, E+V), Aime Peets (2015, E), Inge Pruks (2015, E), Külle Kadarik (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Mari Tamberg (2017, E).

LÕUNA PIIRKOND
Tartumaa
Elab maakonnas: Julia Laanemets (2018, sert, E + V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Eha Berezjuk (2015, E), Lemme Haldre (2015, E), Marika Käggo (2015, E), Rena Pent (2015, E), Karmen Kaldma (2017, E), Kersti Treial (2017, E), Anti Einpaul (2019, E), Helen Luigla (2019, E), Maarjo Rego (2019, E), Marge Sägi (2019, E), Marta Arge (2019, E), Jaana Unt (2021, E), Maris Annus (2021, E).
Valmis sõitma: Inge Pruks (2015, E), Kadri Kõiv (2015, E), Umberto Dorus Geerts (2015, E), Marju Karavin (2017, E), Ülla Kimmel (2017, E).

Jõgevamaa
Elab maakonnas: Karmen Maikalu (2017, E), Maire Püss (2017, E), Evi Štukert (2021, E).
Valmis sõitma: Maria Žuravljova (2014, E+V), Tiina Tõemets (2017, E), Margit Miller (2018, E), Anti Einpaul (2019, E).

Viljandimaa
Elab maakonnas: Imbi Suurpere (2017, E), Katreen Kasela (2017, E), Triinu Tints (2019, E), Raine Schvarts (2021, E).
Valmis sõitma: Ene Pill (2014, E+V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Aime Peets (2015, E), Karmen Maikalu (2017, E), Maire Püss (2017, E), Mari Tamberg (2017, E), Ülla Kimmel (2017, E), Eneken Savi (2018, E), Jelena Plakk (2018, E+V), Margit Miller (2018, E), Anti Einpaul (2019, E), Merike Adele Mee (2019, E), Merike Angerjärv (2019, E).

Valgamaa
Elab maakonnas: Marju Karavin (2017, E), Ülla Kimmel (2017, E), Ere Arbeiter (2018, E)
Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Kadri Kõiv (2015, E), Anti Einpaul (2019, E).

Võrumaa
Elab maakonnas: Kadri Kõiv (2015, E), Tea Ausin (2015, E), Katrin Kadastik (2017, E), Iiris Tagen (2018, E).
Valmis sõitma: Maria Žuravljova (2014, E+V), Külle Kadarik (2015, E), Marju Karavin (2017, E), Ülla Kimmel (2017, E), Helen Metsma (2018, E), Gerti Karilaid-Vidder (2018, E), Anti Einpaul (2019, E).

Põlvamaa
Elab maakonnas: Helen Metsma (2018, E), Gerti Karilaid-Vidder (2018, E).
Valmis sõitma: Maria Žuravljova (2014, E+V), Kadri Kõiv (2015, E), Tea Ausin (2015, E), Katrin Kadastik (2017, E), Marju Karavin (2017, E), Ülla Kimmel (2017, E), Iiris Tagen (2018, E), Anti Einpaul (2019, E).

KIRDE PIIRKOND
Ida-Virumaa
Elab maakonnas: Anna Konovalova (2014, V), Viktoria Šumarova (2014, V), Anastassia Tarassova (2018, V), Elena Maletina (2018, V), Nadežda Raku (2018, V), Kerda Eiert (2021, E), Hälis Värimäe (2021, E).
Valmis sõitma: Elmet Puhm (2014, sert, Pc, E+V), Ene Pill (2014, E+V), Maria Žuravljova (2014, E+V), Külle Kadarik (2015, E), Maia Kärdla (2017, E), Meigrit Matsiselts (2017, E).